Takip Et
  • 19 Haziran 2017, Pazartesi

BEN HEP SENİNLEYİM

Kim bilir, belki de ağlıyorsundur geçmiş zaman aşklarına. Ağladığın yerde olacağım ben. Bir plak çalacak eskilerden. Sezen söyleyecek biz dinleyeceğiz usulca: ''Başını göğsüme yasla sevgilim, güzel saçlarında dolaşsın elim. Bir gün ağlayalım bir gün gülelim sevişen yaramaz çocuklar gibi.'' şarkı çalacak , bense sevgilim hiç susturmayacağım seni. Akacak gözyaşlarımız içimizdeki acıyla birlikte. Sen söyleyeceksin ben dinleyeceğim. Geçmişe dair her ne varsa seni yaralayan hepsi bir bir çıkacak teninden. Gözyaşlarımız temizleyecek yarım kalan aşkların tortusunu. Ve sen ağladıkça sevgilim yüreğimizdeki yaralar bir kez daha iyileşecek. Sadece dokunacağım sana. Bir daha hiç ağlamaman için.

Güldüğün yerde olacağım ben. Bana ihtiyacın olduğunda uzun uzun gözlerine bakmak için. Gülerken gözlerinde gökyüzünü göreceğim, çünkü gök senin yüzünde, gözlerinde olacak. Kahkahaların duvarları çınlattığı anda sesinin seni nasıl güzelleştirdiğini göreceğim. O mahur beste çalacak: ''Gülünce gözlerinin içi gülüyor , kendimi senden alamıyorum.''diye ve biz bu aşkın buğusunda yüzyıl daha seveceğiz birbirimizi.

Bir zaman özlediğin yerde olacağım ben. Tüm hasretleri dindirmek için. Dokunuşlarında, yanı başında olacağım. Teninin ateşi yakarken tüm mola sancılarını çağıracağız sevdaya dair ne varsa. Katar katar turnalara anlatacağız özlemimizi. Doyamadığımız susmaların ardından boğazımız yırtılırcasına bağıracağız seviyorum seni diye.

Ve sevdiğim her neredeysen orada olacağım ben. Bir tek gün bile sensiz olmayacak şehrimin kaldırımları. Sözcükler yetmeyecek seni anlatmaya. Bir şarkının notalarına binip koşarak geleceğim duyacaksın beni. Masmavi bir gök sunacağım sana .

Haydi..! Tut ellerimden korkma, ben hep seninleyim..!

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.