Şinasi KULA
sinasikula@hotmail.com

“Kahrolsun Amerika” demekle olmaz bu işler!

6 Ağustos 2018, Pazartesi

     

“Ey Amerika” sözcükleri ile başlayan kabadayılıklara dünyanın karnı tok artık! Çünkü defalarca tekrarlanıp pratiğe zerre kadar yansımayan bu tür blöflere elin oğlu restini ayan beyan gösterdi baksanıza!

Biz onların gözünde üçüncü dünya ülkesiyiz, marabayız anlamadınız mı daha? Her türlü aşağılamayı dünyanın gözü önünde yaptılar ülkemize, devletimize, iktidarınıza. Baştaki tüyü bozuk sarı şeytan ahlaksızca ağzına gelen her şeyi söyleyerek, tehdit ederek puştluğunu bir kez daha ilan etti. Şimdiye dek neyi beklediniz, neyine güvendiniz bu katillerin? Trump olacak ruh hastasının her türlü aşağılamalarına, pkk-pyg-ışid başta olmak üzere kahpece destek vermesine neden kör oldunuz, sağır oldunuz bunca süre?

Ecevit giderayak “hoca efendi ülkemiz adına güzel işler yapıyor” diye Fetö alçağını taltif ederek bizlerin nezdinde sevgisini tüketse de şunu unutmamak gerek! Amerika’nın ambargo kararını kaldırmaması ile 1975’de üslere el koyup, Amerikalılara tanınan imtiyazları kaldırmıştı. Hiç değilse böylesine Ulusal bir meselede Ecevit’in gösterdiği yürekliliği gösteremezseniz “Ey Amerika” nutuklarınızın zerre kadar inandırıcılığı kalmaz bilesiniz!

Küre dağındaki radarı kapatsanız da yeter.

İsrail 'in gözleri kör olur, Akdeniz denetimden çıkar…

Sizler mademki iktidarsınız, buyurun yapın davetinizi bu millete. Bizler sağcı solcu, orta yolcu, CHP-AKP-MHP-İP-VP parti ayrımı yapmaksızın on milyonlar olarak İncirlik Üssünün etrafına etten duvar örmeye hazırız. Mustafa Kemal Atatürk’ün kurduğu koca bir Türkiye Cumhuriyetini aşağılamaya kalkan sarı benizliler uydudan izlesin bu tarihi kalabalığı da uçuklasın münasip yerleri…

Oysa bakın kenetlenmemiz gereken böylesi günlerde nelerle uğraşıyor yobaz zihniyet. Atatürk'ümüzü ve Milli Mücadelenin onurlu tarihini çarpıtmayı, lekelemeyi ve önemsizleştirmeyi kendisine iş edinmiş bir kuşumun akademisyeni bakın nasıl bir gündem oluşturmaya çabalıyor. Atamız hakkında çirkin ifadeler kullanıyor. Örneğin "Atatürk yeteneksiz bir asker(miş), beş kişiyi bile yönetemez(miş)" Bu zat diğer ABD-İngiliz uşakları gibi resmi tarih söylemi üzerinde tepinip kafaları bulandırıyor. Ne hikmetse sayın (!) profesöre kamuoyuna ulaşıp incilerini saçması için her türlü imkan sağlanıyor. Kitaplar yazıyor, söyleşilere, panellere, sempozyumlara katılıyor ve bir gazetede köşe yazıyor. İşte Sabancı Üniversitesi öğretim görevlisi Prof. Cemil Koçak ve benzeri şizofren beyinliler nelerle uğraşıyor!

Bitmedi; tarikat liderini peygamberden bile üstün tutan örümcek kafalı yobaz cemaat lideri(Menzil Tarikatı) bakın ne diyor; “tarikat liderinin ailesine kölelik yapmak farzdır…”

Peki, bu güruhları neden ilgilendirmiyor Amerika’nın ülkemize karşı düşmanlıkları? Nedeni çok net; çünkü bizzat ABD’nin kuklaları, taşeronlarıdırlar da onan kardeşim!