Altuntaş Ailesi’nin mutlu günü

18 Haziran 2022, Cumartesi 10:25

     


Aydınlı İş İnsanı Ömer Altuntaş ve Ortodontist Şirin Yaylalı Altuntaş’ın 4 yaşındaki oğulları Poyraz Efe’nin sünnet töreninde Aydın’ın önemli isimleri bir araya geldi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Müjgan-Tuncer Altuntaş ve Serap-Abdullah Yaylalı’nın torunu, Ömer Altuntaş ve Şirin Yaylalı Altuntaş’ın oğlu Poyraz Efe için düzenlenen sünnet töreni Aydın’ın iş, siyaset ve spor camiasını bir araya getirdi.

Efeler’de hizmet veren bir otel bahçesinde düzenlenen törene, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi, Aydın Ticaret Odası Başkanı Hakan Ülken, Aydın Sanayi Odası Meclis Başkanı Gökhan Maraş, Aydın Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Yalçın Dereli, siyasiler ve çok sayıda davetli katıldı.

Poyraz Efe için düzenlenen güzel gecede sahne alan sanatçı Özhan Jan, konuklara keyifli anlar yaşattı. Harmandalı ekibinin muhteşem gösterisi de katılımcılardan tam not aldı.

Duygularını anlatan İş İnsanı Ömer Altuntaş, “Bugün, Poyraz Efe’nin sünnet töreni için bir aradayız. Çocuklarımızın sağlık ve sıhhat içerisinde büyüyor olması bizim en büyük mutluluğumuz. Bugün bizi yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize ailem adına teşekkür ederim” diye konuştu. (ORKİDE ÜLKER)  
Son Eklenen Haberler