Gazeteci Alyürük yaşamını yitirdi

16 Nisan 2022, Cumartesi 12:32

     


Nazilli’de uzun yıllar gazetecilik yapan Süleyman Alyürük, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Nazilli Gazeteciler Cemiyetinin kurucu üyelerinden ve Onursal Başkanlarından olan Alyürük’ün ölüm haberi Aydın ve Nazilli’de Basın camiasını yakınları ve sevenlerini üzdü.

Aydın’ın Nazilli ilçesinde uzun yıllar gazetecilik ve matbaacılık yapan Süleyman Alyürük hayatını kaybetti. Nazilli’de Olay Gazetesi’ni kurarak Aydın ve Nazilli Bölgesine hizmet veren ve yaptığı haberlerle Aydın Bölgesinde vatandaşları bilgilendiren Alyürük, son dönemde sağlık sorunları ile mücadele ediyordu.

68 yaşındaki Sürekli Basın Kartı sahibi Süleyman Alyürük'ün sağlık durumu dün akşam saatlerinde ağırlaştı. Nazilli Devlet Hastanesine kaldırılan Süleyman Alyürük, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Sürekli Basın Kartı Sahibi gazeteci Süleyman Alyürük’ün ölümü basın camiasını, yakınları ve sevenlerini üzdü. Gazeteci Süleyman Alyürük için sosyal medyada taziye mesajları yağdı. Alyürük’ün cenazesi İkindi namazı sonrasında Koca Camide kılınacak cenaze namazı sonrasında Eyriboyun Mezarlığında toprağa verilecek. (HAZEL BAYIK) 
Son Eklenen Haberler