Eski Nişanlısını Sokak Ortasında Öldürdü

2 Ağustos 2022, Salı 22:51

     


Tokat Gaziosmanpaşa Üniversitesi Hastanesi Sanayi yolu üzerinde eski nişanlısı ile karşılaşan F.G., yanında kız arkadaşı olmasına rağmen Ahmet Batuhan ve kız arkadaşına kurşun yağdırdı. Silahlı saldırıda Ahmet Batuhan Yıldız sevk edildiği hastanede hayatını kaybederken kız arkadaşı E.D'nin yaralı olarak hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Çeçenistan Caddesi'nde meydana gelen olayda, iddiaya göre, F.G. eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız (27) ile arkadaşı E.D.’ye (26) tabanca ile ateş açtı.

Açılan ateş sonucu eski nişanlısı Ahmet Batuhan Yıldız (27) ile arkadaşı E.D. yaralandı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar olay yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Gaziosmanpaşa Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı. Yaralılardan Ahmet Batuhan Yıldız, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. Olayın ardından gözaltına alınan genç kız polis merkezinde sorguya alındı. Polis ekipleri genç kızın tabancayı nereden temin ettiğinin tespiti için çalışma başlattı.

Oğlunun hayatını kaybettiğinden habersiz olan anne Kadriye Ünver Yıldız, çocuğunun işyerinin önüne geldiğinde yaşanan olayı fark ettiğini söyledi. Yıldız, oğlunun F.G. ile geçen yıl nişanlandığını belirterek, “Düğün günü alacaktık kızın babası razı olmadı. Benim çocuğumun da yapacağı bir şey yoktu. Çok seviyordu ama böyle oldu. Yüzüğü atan kendileriydi” dedi. (HÜSEYİN KÖMÜR - BHA)  
Son Eklenen Haberler