Takip Et

SON DAKİKA

Aydın'da Okullar Arası Futbol Müsabakaları heyecanı sona erdi

22 Şubat 2024, Perşembe 17:45

     


Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Okullar Arası Yıldız Erkekler ve Kızlar Futbol İl Birinciliği Müsabakaları, heyecan dolu anlara sahne oldu. Aydın'ın farklı bölgelerinden bir araya gelen genç sporcular, sahadaki yeteneklerini sergileyerek rekabetin tadını çıkardılar.

Erkekler kategorisinde, 20 takım ve 360 sporcunun katılımıyla gerçekleşen müsabakalarda, seyirciler nefeslerini tuttu. Efeler Ortaokulu, etkileyici performansıyla birinci olurken, ikincilik kürsüsünde Nazilli Şehit Mehmet Dilek Ortaokulu yer aldı. Üçüncülük sırasını Didim Efeler Ortaokulu alırken, dördüncü ise Özel Söke Kültür Ortaokulu oldu.

Kızlar kategorisindeki müsabakalar ise 7 takım ve 126 sporcunun katılımı ile gerçekleşti. Söke Savuca Ortaokulu, göz kamaştırıcı performansıyla birincilik kürsüsüne çıktı. İkinci sırayı Germencik Murat İrem Delgen Ortaokulu alırken, üçüncülük sırasında Nazilli Beşeylül Ortaokulu yer aldı. Köşk Başçayır Ortaokulu ise dördüncü sırayı elde etti.

Müsabakaların ardından düzenlenen ödül töreninde, dereceye giren takımlara madalya ve kupaları takdim edildi. Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü müsabakalara katılan tüm takımlara ve emeği geçen herkese teşekkürlerini sundu. (ERDAL AYDIN)  
Son Eklenen Haberler