Takip Et

“Çok akıl tek akıldan üstündür”

28 Kasım 2023, Salı 15:17

     


CHP Efeler Belediye Başkan Aday Adayı Bayram İnci, “Çok akıl tek akıldan üstündür” ilkesiyle yola çıktığını belirterek, “Birleştirici, bütünleştirici, çoğulcu ve katılımcı bir yönetim için adayım” dedi.

CHP eski İl Başkanı Bayram İnci, Efeler Belediye Başkan Aday Adaylığı başvurusunu İl Başkanlığına sundu. İnci’nin yaptığı açıklamasında verdiği mesajlar ise dikkat çekiciydi.

“GELEN TALEPLERE KAYITSIZ KALAMAZDIM”

“Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Efeler İlçe başkanlığı ve Aydın il Başkanlığı yaptığım dönemlerde partimi zirveye taşıdım. Şimdi de Efeler İlçemizi zirveye taşımak için belediye başkanlığına aday adayı oldum” diyen Bayram İnci, “Bu süreçte partililerimizden ve hemşehrilerimizden gelen aday olmam yönündeki güzel talepleri için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Cumhuriyet Halk Partisi’nin bir neferi olarak gelen taleplere kayıtsız kalamazdım. Efeler’e hizmet sunmanın zamanı geldiği için adayım. Partililerimizin ve Efeler halkının desteğiyle seçildiğim takdirde ilkeli ve şeffaf bir yönetim vazgeçilmez anlayışımız olacaktır. ‘Çok akıl tek akıldan üstündür’ ilkesiyle birleştirici, bütünleştirici, çoğulcu ve katılımcı bir yönetim için adayım. Esnafın, emeklinin, emekçinin, yoksulun, yalnızın yanında olmaya adayım. Temiz, uygar, sağlıklı, üretken, çağdaş, akılcı, demokrat ve aydınlık bir Efeler için adayım. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışıyla Efeler'i Türkiye'nin yüz akı yapmaya adayım. 2019 yerel seçimleri ve 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerine göre CHP’nin oyunu daha da artırarak rekor bir oyla Efeler Belediye Başkanlığını kazanmak ve Büyükşehir Belediye Başkanlığında iktidarımızı devam ettirmeye adayım” ifadelerine yer verdi.

“BU ŞEHRE YENİ BİR SOLUK GETİRECEĞİZ”

Efeler Belediyesi Başkan Aday Adayı Bayram İnci, son olarak şu ifadelere yer verdi;

“Dürüstlük ve emek adına yola çıkıyoruz. Güçlü ekibimizle birlikte kararlılıkla çıktığımız bu yolda Efeler’in geleceği için planladığımız düşüncelerimizi tutarlı ve şeffaf bir şekilde hayata geçireceğiz. Sakinliğimizi ve saygımızı koruyarak daima doğru, adil, çağdaş, güçlü ve akılcı adımlar atacağız. Daha çalışkan, daha umutlu, daha birleştirici bir anlayışla Efeler için hep birlikte çalışacağız. 5 sene sonunda bu kentte iyi ki ‘Cumhuriyet Halk Partisi’ var dedirtmek boynumuzun borcudur. Dinamik ve liyakatlı bir ekiple bu şehre yeni bir soluk getireceğiz. Kendimi önce örgütüme, sonra Efelerli hemşehrilerime emanet ediyorum.” (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler