Başkan Ertürk, Bilim Fuarı'na katıldı

26 Mayıs 2022, Perşembe 09:31

     


Kuyucak’a bağlı Gencelli Mahallesi’nde bulunan Gencelli Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açılışı gerçekleştirildi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Gencelli Ortaokulu’nda yapılan açılışa Kuyucak Kaymakamı Fehmi Sinan Niyazi, Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, İlçe Jandarma Komutanı Salih Demirtaş, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Karadağ, Gencelli Mahallesi Muhtarı Mehmet Topçu ve daire amirleri katıldı.

Proje yürütücüsü Ayça Melike Kavaklı ve Okul Müdürü Ali Menderes koordinatörlüğünde öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı’nda 25 proje okul bahçesinde sergilendi. Protokolün katılımıyla açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından projeler tek tek gezilerek öğretmen ve öğrencilerden bilgi alındı.

KAN BAĞIŞI YAPILDI

Gencelli Ortaokulu’nda TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı etkinlikleri kapsamında kan bağışı kampanyası düzenlendi. Onlarca mahalleli kan bağışı yapmak için sıraya girdi. Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, kan bağışının ne kadar önemli olduğuna vurgulayarak, “Kan bağışı yapmak hayati önem taşıyor. Gösterdikleri duyarlılık için Gencelli halkına teşekkür ediyorum” dedi. (DUYGU DİLEK)  
Son Eklenen Haberler