Aydınlı başkanlardan İzmir Valisi Köşger’e ziyaret

22 Nisan 2022, Cuma 15:50

     


Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen ve Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Nejat Sağel, Aydın önceki Valisi ve mevcut İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen ve Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Nejat Sağel, İzmir Valisi Sayın Yavuz Selim Köşger’e borsaların mevcut çalışmaları ve ileriye dönük projeleri konusunda bilgilendirmede bulundu.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Aydın ilinin ve bölge ekonomisinin kalkınmasına yönelik Aydın ili Oda/Borsaları olarak özverili bir çalışma sergilediklerini ifade ederek ülkemize yatırım, üretim ve ihracat yapmak, katma değer yaratmak, büyümek ve istihdam sağlamak adına ortak projelerde yer almaya her zaman hazır olduklarını belirtti.

Aydın Ticaret Borsası, Söke Ticaret Borsası ve İzmir Ticaret Borsası ortaklığında kurulmuş olan Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin mevcut durumu hakkında İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’e bilgilendirme yapılarak karşılıklı istişarelerde bulunuldu. (ORKİDE ÜLKER)  
Son Eklenen Haberler