Takip Et

SON DAKİKA

Efelerin Efesi Bilgi ve Kültür Yarışması'nda heyecan verici final

21 Şubat 2024, Çarşamba 15:27
Son güncelleme: 21 Şubat 2024, Çarşamba 15:30

     


Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Efelerin Efesi Bilgi ve Kültür Yarışması’nın heyecan verici final turu başarıyla tamamlandı. Yarışmaya 4 ayrı salonda yapılan eleme turunda ilk üçe giren 12 okul katıldı.

 

Efler İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Özcan konuşmasında “Efeler İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bu yıl ilkini düzenlediğimiz ve geleneksel hale gelmesini planladığımız Bilgi ve Kültür yarışmamıza hepiniz hoş geldiniz.

Değerli konuklar bildiğiniz üzere bilgi engin bir umman. Bizler bu büyük ummanda gençlerimizi öğrenirken eğlendirmeyi hedefliyoruz. Asıl amaç bilgiyi ölçmek ya da en iyiyi bulmak değil, ilçemizde yer alan okullarımızı birbiri ile kaynaştırmak ve hoş vakit geçirmektir. Az sonra final yarışmasında izleyeceğiniz 12 okulumuz aslında çoktan gönüllerimizin birincisi oldular bile. Onları yetiştiren değerli öğretmenlerime, velilerime böylesi güzel evlatlarla bizi buluşturdukları için teşekkür ediyorum. Bu vesile ile yarışmamızın koordinesinde emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum ve tekrarların da görüşmek üzere saygı ve sevgilerimi sunuyorum” dedi.

 

Yarışmaya katılan tüm okullara katılım belgeleri ve dereceye giren okullara kupa ve madalyaları takdim edildi. (DUYGU DİLEK)  
Son Eklenen Haberler