Bozdoğan’a Gençlik Merkezi ve Yüzme Havuzu yapılıyor

6 Temmuz 2022, Çarşamba 16:54

     


Bozdoğan Gençlik Merkezi’nin ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun inşaat çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Gençlik Merkezi, 467 metrekare alanı ile 7 gün 24 saat açık kütüphanesi, bilim, kültür, sanat, edebiyat, yabancı dil, spor, teknoloji, iletişim, üretim gibi çok çeşitli alanlarda gençlere hizmet verecek. Bin 260 metrekare inşaat alanına sahip beş kulvarlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ile yüzme bilmeyen kalmayacak.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı ile Bozdoğan Belediyesinin yapmış olduğu protokol gereği ihalesini yapılarak çalışmalara başlayan Bozdoğan Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzunun, inşaat çalışmalarını Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, Bozdoğan Belediye Başkanı Ufuk Altıntaş ile beraber devam eden projeyi yerinde inceledi. Beraberinde Yurt Hizmetleri Müdürü ve Şube Müdürleri birlikte yapım çalışmalarının sürdüğü alana giden İl Müdürü Fillikçioğlu, burada ilgililerden çalışmalar hakkında bilgi alıp, inşaat alanını gezdi.

İl Müdürü Fillikçioğlu, ilçe gençliğinin hizmetine sunulmak üzere yapım çalışmaları hızlı bir şekilde süren tesislerin kısa süre içinde ilçe gençliğinin hizmetine sunulacağını belirtti.

“HUMMALI BİR ŞEKİLDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM EDİYOR”

Bin 260 metrekare inşaat alanına sahip beş kulvarlı Yarı Olimpik Yüzme Havuzu ve 467 metrekare alanda kurulacak Gençlik Merkezinin 7/24 açık bir kütüphanenin bulunacağını kaydeden Fillikçioğlu” Gençler bizim umudumuz, gençler bizlerin ümidi. Bu projeler vatandaşlar tarafından ve en önemlisi gençlerimiz tarafından bizden talep edilmişti. Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Muharrem Kasapoğlu destekleri ile göreve geldiğimiz gibi hummalı bir şekilde çalışmalarımızı yürüterek Bozdoğan’a Gençlik Merkezi ve Yarı Olimpik Yüzme Havuzunu kazandırıyoruz. En önemli projelerimizden biri olan Bozdoğan Gençlik Merkezi; Türkiye’deki gençlik çalışmalarında ülkemize örnek bir gençlik merkezi olacağına inanıyoruz” dedi. (DUYGU DİLEK)  
Son Eklenen Haberler