Takip Et

Son 1 ayda 9'uncu ceset

12 Şubat 2024, Pazartesi 14:22
Son güncelleme: 12 Şubat 2024, Pazartesi 14:23

     Antalya'nın Konyaaltı Sahili açıklarında bir cesedin daha bulunması, daha önce 18 yaşındaki üniversite öğrencisi Merve Şevval Elmas'ın cansız bedeninin de Antalya kıyısında bulunmasını akıllara getirdi. Bu kez 25-30 yaşlarında olduğu belirlenen kişinin üzerinden kimlik çıkmadı.

İŞÇİLER TESADÜFEN FARK ETTİ

Konyaaltı ilçesinde sabah saatlerinde şantiye işi yapan işçiler, sahilden 2 metre uzaklıkta su içinde hareketsiz duran kişiyi görünce 112 Acil Çağrı Merkezi'ni aradı. İhbarla kısa sürede olay yerine ekipler sevk edildi. Olay yerine gelen Sahil Güvenlik Komutanlığı dalgıcı, su üzerindeki kişiyi kıyıya çıkarttı.

BİLEĞİNDE DÖVME OLDUĞU TESPİT EDİLDİ

İncelemede, üzerinden kimlik çıkmayan 25-30 yaşlarındaki erkeğin hayatını kaybettiği belirlendi. Kıyıya çıkartılan cesedin üst kısmının çıplak olduğu, bileğinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazılı dövme olduğu tespit edildi. Cenaze, Antalya Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı.

SON 1 AYDA 9'UNCU CESET

Antalya'da son 1 ayda kıyıya vuran ceset sayısı, son cenaze ile 9 oldu. 17 Ocak'tan bu yana Alanya'da 1, Manavgat ve Serik'te 3'er, Aksu'da 1 ve Konyaaltı Sahili'nde 1 olmak üzere toplam 9 ceset bulundu.

Cesetlerden birinin, Akdeniz Üniversitesi'nde okuyan 18 yaşındaki Merve Şevval Elmas'a ait olduğu belirlenmiş ve ailesine teslim edilmişti. (DHA) 
Son Eklenen Haberler