Cilt Tonunuza Göre Size En Çok Yakışacak Mayo ve Bikini Renkleri

21 Haziran 2022, Salı 17:50

     


Cilt renginize uygun mayo ve bikinileri seçmeniz durumunda çok daha güzel, estetik ve şık görüneceğinizi biliyor musunuz? Mayo ve bikinilerin modeli kadar rengi de size yakışmalı! İşte tüyolar…

●Beyaz Ten İçin Uygun Mayo/Bikini Renkleri

Beyaz tenlilerin bronzlaşması biraz daha zaman alıyor ve bu nedenle bronzluğu yakalayana kadar kontrast renklere yönelmenizi öneririz. Siyah ve koyu mavi bikini ve mayolar beyaz tene en çok yakışan renklerdir. Alternatif olarak mor, kırmızı ve kahverengi tonlarına da rahatlıkla yönelebilirsiniz. Bir de vücut tipinize uygun bir kesime sahip bikinilere/mayolara yönelirseniz şahane görüneceğinizden emin olabilirsiniz.

●Açık Ten İçin Uygun Mayo/Bikini Renkleri

Beyaz tenli olmasanız bile açık ten rengine sahip olabilirsiniz ve bu durumda bronzlaşana kadar soğuk renk tonlarını tercih etmenizi öneririz. Pembe, mercan ve mavi renkler size en uygun mayo ve bikini renkleridir. Ancak çok canlı ve parlak tonları tercih etmemeye de özen göstermeniz gerekiyor. Aksi halde ten renginizin olduğundan daha soluk görünmesine yol açabilirsiniz.

●Parlak ve Sarı Ten İçin Uygun Mayo/Bikini Renkleri

Parlak ve sarı bir tene sahipseniz neon renklerde dizayn edilen parçalar tam size göre demektir. Alternatif olarak da nude tonları tercih edebilirsiniz. Nude tonlar teninizin parlaklığına vurgu yapar ve haliyle daha kadifemsi bir cilt rengi görünümünü yakalayabilirsiniz. Desenli mayo ve bikiniler de bu ten rengine sahip kadınlar için adeta biçilmiş bir kaftandır. Hafif bronzlaşmaya başladıktan hemen sonra beyaz mayo çeşitlerine geçiş yapın! Beyaz mayolar Penti internet sitesine var, tükenmeden göz atmanızı öneririz.

●Koyu Ten İçin Uygun Mayo/Bikini Renkleri

Esmerler yani koyu bir cilt rengine sahip olanlar için sarı ve beyaz en doğru mayo renkleridir. Hem beyazın hem de sarının dilediğiniz her tonunu tercih edebilirsiniz. Koyu renklerden uzak durmalı ve soğuk tonları da tercih etmemelisiniz. Açık renk tonları arasından özgürce seçim yapabilir, ten renginizin güzelliğine vurgu yapabilirsiniz. Alternatif isterseniz kırmızı, turuncu ve açık mavi tonları da doğru seçim olacaktır. Desenli parçalara yönelirseniz küçük desenlerin kullanıldığı mayo ve bikinileri seçin.  
Son Eklenen Haberler