Başkan Özkar mazbatasını aldı

29 Mart 2022, Salı 10:05

     


Çine Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Odası‘nın seçimli Olağan Genel Kurulu’nda seçimin galibi olan mevcut Başkan İsmail Özkar ve Yönetimi, 2. Dönem için mazbatalarını aldı.

Geçtiğimiz hafta oda hizmet binasında gerçekleşen Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Odası‘nın seçimli Olağan Genel Kurulu’nda, mevcut Başkan İsmail Özkar ile rakibi Halis Değirmendere’nin listeleri yarıştı. Seçimlerde Halis Değirmendere 59 oy alırken, 89 üyenin oyunu alan mevcut Başkan İsmail Özkar’ın listesi seçimin galibi olmuştu.

Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı görevini 2018 yılından buyana yürüten ve yeniden Başkan seçilen İsmail Özkar ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Çine Hükümet Konağı binasına gelerek mazbatalarını aldı. İlçe Seçim Müdürü İbrahim Ercan’dan mazbatasını alan Başkan İsmail Özkar, 4 yıl daha Akçaova esnafı için çalışacaklarını belirtti. Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte mazbatasını alan Başkan Özkar, görevlerini kaldığı yerden devam edeceklerini ifade etti.

İsmail Özkar Başkanlığındaki Akçaova Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nın yeni Yönetim Kurulu’nda Davut Aydemir, Ahmet Şahin Yalın, Ayhan Dönmez, Hasan Yörüdü, Bilal Atıgan ve Mehmet Cesur. Denetim Kurulu Asil Üyeler de Cafer Tuncer, Mahir Çerçi ve Kadir Savaş’tan oluşmuştu. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler