"Aydın'ımız en güçlü şekilde tanıtılmayı hak ediyor"

21 Mayıs 2022, Cumartesi 19:01

     


Aydın İl Kültür ve Turizm Müdürü Doç. Dr. Umut Tuncer, “Kuşkusuz dünyanın en güzel şehri Aydın'ımız en güçlü şekilde tanıtılmayı hak ediyor. Hemşehrilerimiz müsterih olsun, kaygılanmasın” dedi.

Tuncer, sosyal medya hesabından konuya ilişkin yaptığı paylaşımda, şu ifadelere yer verdi:

“Son günlerde basında yer alan Aydın Büyükşehir Belediyesi 2021 faaliyet raporunda Kent Tarihi ve Tanıtımı Dairesi Başkanlığı'nın personel giderleri hariç sadece 153 TL olan faaliyet bütçesi bizleri de şaşırttı. Kuşkusuz dünyanın en güzel şehri Aydın'ımız en güçlü şekilde tanıtılmayı hak ediyor. Hemşehrilerimiz müsterih olsun, kaygılanmasın.

“PANDEMİ DÖNEMİNDE ZİYARETÇİ REKORU KIRDIK”

Bakanlığımız vizyonuyla, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak Aydın'ımızı ulusal ve uluslararası mecralarda son iki yılda 100'lerce haber trafiği ile eksiksiz ve güçlü bir şekilde tanıttık, tanıtıyoruz. Bunun karşılığını da pandemi dönemi olmasına rağmen turizm ziyaretçi rekoru kırarak aldık. Bu noktada Aydın basınımız, sivil toplum örgütlerimiz ve diğer paydaşlarımızla güç birliği içinde eşsiz bir başarıya imza attık. 2022'de çok daha büyük başarıları yaşayacağız.” (HAZEL BAYIK) 
Son Eklenen Haberler