EZZİB Başkanı Er, Borsa'yı ziyaret etti

17 Mart 2022, Perşembe 14:07

     


Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği (EZZİB) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Er, Aydın Ticaret Borsası’nı (ATB) ziyaret etti.

Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Davut Er, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı M. Kadri Gündeş ve beraberindeki heyet, Aydın Ticaret Borsası’na ziyarette bulundu.

Gerçekleşen ziyarette, EZZİB Başkanı Davut Er’i ve beraberindeki heyeti Aydın Ticaret Borsası Meclis Başkan Yrd. Rıza Uyar ve Ahmet Şenel, Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cengiz Ülgen, Yönetim Kurulu Üyeleri Kazım Günaydın, Yakup Er ve Abdülkadir Yıldız, Meclis Üyeleri Cihan Can, Mehmet Ali Avcu ve Adem Türkmen karşıladı.

Aydın ili ve bölgenin tarımsal ürünlerinin ihracat potansiyelinin geliştirilmesi için atılması gereken adımlar, iş birliği fırsatları üzerine karşılıklı fikir alışverişlerinin paylaşıldığı ziyarette, zeytin ve zeytinyağı sektörünün mevcut durumu istişare edildi.

EZZİB Başkanı Davut Er ve beraberindeki heyetin Aydın Ticaret Borsası’na gerçekleştirmiş olduğu ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, bölgenin kalkınması adına işbirliği içerisinde çalışılmasının önemli olduğunu belirtti. Ziyaretin sonunda Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, Ege Zeytin ve Zeytinyağı İhracatçılar Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Davut Er’e Aydın İnciri takdim etti. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler