Annesi ile iki kardeşini öldürüp intihar girişiminde bulundu

5 Temmuz 2022, Salı 23:02

     


Esenyurt’ta annesiyle birlikte iki kardeşini öldüren şahıs intihar girişiminde bulundu. Zanlı ağır yaralı olarak hastaneye kaldırılırken, ekiplerin olayla ilgili başlattığı çalışmalar sürüyor.

İstanbul Esenyurt'ta annesi ile iki kardeşini silahla öldürdükten sonra intihar girişiminde bulunan zanlı, ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldı.

Pınar Mahallesi 1242. Sokak'taki bir daireden gelen silah seslerini duyan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine söz konusu adrese polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

Olay yerine gelen sağlık ekipleri, silahla vurulan Nuray Orak ile çocukları Yasin Orak ve Esra Orak'ın hayatını kaybettiğini belirledi.

ZANLI AĞIR YARALI

Ağır yaralı olarak bulunan 25 yaşındaki Ömer Orak ise sağlık ekiplerinin yaptığı müdahalenin ardından Kanuni Sultan Süleyman Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Dairede inceleme yapan polis, Ömer Orak'ın, annesi ile iki kardeşini öldürdükten sonra aynı silahla kendisini vurduğunu tespit etti.

Kolluk, bölgede güvenlik önlemi alırken, sokak giriş çıkışlara kapatıldı. Polis ekiplerinin olay yerindeki incelemeleri devam ediyor. (AA) 
Son Eklenen Haberler