Takip Et

SON DAKİKA

“Sandıktan çıkan sonuç milletimizin takdiridir”

2 Nisan 2024, Salı 17:25

     


AK Parti Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, “Sandıktan çıkan sonuç milletimizin takdiridir, başımızın üzerindedir” dedi.

Cumhur İttifakı Aydın Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mustafa Savaş, alınan seçim sonuçlarına göre ikinci olmuştu. Savaş, seçim sonuçlarının hayırlı olmasını temenni etti.

Seçim sürecinde emeği geçenlere de teşekkür eden Savaş, yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Kıymetli hemşehrilerim, 31 Mart mahalli idareler seçimlerinin şehrimize, ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diliyorum. Sandıktan çıkan sonuç milletimizin takdiridir, başımızın üzerindedir. Aydın Milletvekili olarak şehrimizi Türkiye Yüzyılına yakışır bir şehir yapmak için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğinde durmadan yorulmadan çalışmaya devam edeceğiz. Yaklaşık 3 ay süren seçim kampanyamız boyunca fedakarca görev yapan kıymetli teşkilat üyelerimize, destekleriyle yanımda olan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Milletimizin kararı ile seçilen tüm belediye başkanlarımızı, meclis üyelerimizi ve muhtarlarımızı tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler