Takip Et
  • 4 Haziran 2024, Salı 10:31

Tarkan: Nereden geldiğimi biliyorum

Ünlü sanatçı Tarkan’ın, sosyal medya hesabından paylaştığı 1 Mayıs mesajı, yeni albümünün çıkış tarihini duyurması üzerine gündem oldu.

Megastar Tarkan, 1 Mayıs İşçi Bayramı dolayısıyla sosyal medya hesabından çarpıcı bir paylaşımda bulundu. Çalışmak için Almanya'ya giden işçi bir ailenin çocuğu olduğunu belirten sanatçı "Bu noktaya nereden geldiğimi de hiçbir zaman unutmadım, unutmam" dedi.

Zor koşullarda büyüdüğüne vurgu yapan Tarkan, paylaşımında şu ifadeleri aktardı: "Ben de bir işçi sınıfı çocuğuyum. Ha inanmam öyle sınıflara filan bu arada. Hepimiz aynı geminin yolcularıyız, kimse kimseden üstün değildir benim gözümde, kalbimde, 60'lı yılların sonlarında çalışmak için Almanya'ya giden işçi bir ailenin çocuğuyum. Zorlu koşullarda var olmaya çalışan kalabalık bir aile içinde büyüdüm ve küçük yaşlarda öğrendim çok çalışarak, emek vererek daha iyi bir geleceğin mümkün olduğunu. Bugün geldiğim noktaya çok çalışarak geldim. Bu noktaya nereden geldiğimi de hiç bir zaman unutmadım, unutmam. Kendime her zaman sahici oldum bu yüzden. Küçük şeylerden mutlu olmayı hep bildim. Her şeyden önce, iyi insan kalabilmeyi... İçimden geldi, bu duygularımı paylaşmak istedim sizlerle bu özel günde."

Megastar Tarkan'ın paylaşımına aralarında ünlü isimlerinde yer aldığı takipçilerinden çok sayıda yorum ve beğeni geldi.

Bir süredir albüm hazırlıklarını sürdüren Tarkan, yeni albümünün adını ve çıkış tarihini sosyal medya hesabından paylaştı.

Tarkan, 'Kuantum 51' adlı yeni albümünün çıkış tarihini de "Yeni albümüm 14 Haziran’da sizlerle" sözleriyle duyurdu. (SELİME AYDEMİR)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.