Evlat edindiği çocuğun babası kocası çıktı

18 Nisan 2022, Pazartesi 12:41

     


İngiltere'de evlat edindiği bebeğin eşinin gayrimeşru ilişkisinden olduğunu öğrenen kadın kocasına boşanma davası açtı.

Beş çocuk annesi kadın, evlat edindiği oğlunun dört biyolojik çocuğuna çok benzediğini görünce şaşırdı. Benzerlik diğer insanların gözünden de kaçmadı.

Yedi yaşındaki evlatlık oğluna DNA testi yaptıran anne test sonuçlarını görünce şaşkına döndü. Çünkü anne, çocuğun aslında kocasının evlilik dışı bir ilişkisinden dünyaya gelen çocuğu olduğunu öğrendi.

41 yaşındaki beş çocuk annesi kadın üç kızı ve bir oğlu olduktan sonra, sağlık sorunu nedeniyle başka çocuk doğuramadı.

Kocası Dave ile birlikte beşinci çocuğu evlat edinmeyi düşündüler. Bu sırada Dave iş için kısa süreliğine yurt dışına çıktı. 48 yaşındaki Dave, yurt dışından evlat edinmeyi önerdi. Eşinin aklına da bu fikir yattı.

Evrakların çoğuyla Dave ilgilendi ve kısa süre sonra, Kalen adındaki erkek bebek ailenin yeni üyesi olarak eve katıldı.

Hikayesini sosyal medyadan ismini belirtmeden paylaşan anne şunları yazdı:

"Bu çocuğa aşığım. Yedi yaşına geldi. Büyürken, aile üyeleri ve arkadaşları, evlatlık olduğuna inanmadıklarını çünkü diğer çocuklara çok benzediğini söylüyorlardı."

Anne bir gün önemli belgeleri yeni bir kasaya taşırken, evlat edinme belgelerinde bir gariplik fark etti ve DNA testi istedi. Sonuçlar Dave'in gerçekten Kalen'in biyolojik babası olduğunu gösterdi.

Kocasına boşanma dava açtığını belirten kadına kimi sosyal medya kullanıcıları aileyi bir arada tutmak için uğraşmadığını öne sürerek eleştiri yöneltirken, kimileri de kocasının aldatmasının ve yalanının bağışlanamayacağını ifade etti. 
Son Eklenen Haberler