Takip Et
  • 19 Haziran 2024, Çarşamba 13:48

Siyaset ve iş dünyası bu düğünde buluştu

Vitello Mobilya Yönetim Kurulu Başkanı Emre Başterzi ve Reve Home & Decoration Kurucusu Duygu Yeni, İzmir Kaya Thermal Convention Otel’de düzenlenen görkemli bir düğünle evlendi.

İzmir’in önde gelen iş insanlarından Emre Başterzi ile Duygu Yeni’nin düğünü, siyaset ve iş dünyasından birçok tanınmış ismi bir araya getirdi. 600’ün üzerinde davetlinin katıldığı düğünde, Gaziemir Belediye Başkanı Ünal Işık, AK Parti İzmir Milletvekili Yaşar Kırkpınar ve DSP Genel Başkanı Önder Aksakal dikkat çeken isimler arasındaydı. Çiftin nikahını Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen kıydı.

Düğünün organizasyonu ve dekorasyonu, beyaz ve pastel tonlarda MonJardin tarafından gerçekleştirildi. Duygu Yeni, Berta’dan seçtiği zarif gelinliğiyle göz kamaştırırken, Emre Başterzi Vakko’dan tercih ettiği şık damatlığıyla davetlilerin beğenisini topladı.

Unutulmaz Bir Gece

Enbe Orkestrası’nın 50 kişilik dev kadrosu, düğün boyunca konuklara eğlenceli anlar yaşattı. Geceye damgasını vuran performanslardan biri de after partide sahne alan ünlü şarkıcı Berkay oldu.

Düğün sonrası çift, konukların alkışları eşliğinde balayı için Bali Adası’na uğurlandı. Düğün, İzmir’in sosyete ve iş dünyası için yılın en önemli etkinliklerinden biri olarak kaydedildi. (DUYGU DİLEK)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir.