Aydın'ın yıldızları yarı finalde

20 Ocak 2020, Pazartesi 10:09

     


Anadolu Yıldızlar Ligi (ANALİG) Basketbol Çeyrek Final müsabakaları 17 – 19 Ocak 2020 tarihleri arasında Kütahya’da gerçekleştirildi.

NAMAĞLUP ÇIKTILAR

Aydın’ı temsilen Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Çeyrek Final müsabakalarına katılan erkek takımı Aydın’da yapılan grup müsabakalarında olduğu gibi çeyrek final müsabakalarında da karşılaştığı tüm takımları mağlup ederek yarı finale adını yazdırdı.

AFYONKARAHİSAR'DA TERLEYECEKLER

Kütahya’da gerçekleştirilen çeyrek final müsabakalarının ilk gününde Çanakkale ile karşılaşan Aydın erkek basketbol takımı rakibini 62 – 42, ikinci günde Denizli’yi 61 – 39 ve üçüncü günde Tekirdağ’ı 47 – 39 mağlup ederek 28 Şubat – 01 Mart 2020 tarihleri arasında Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan Anadolu Yıldızlar Ligi Basketbol Yarı Final müsabakalarına katılma hakkı kazandılar.

Namağlup olarak emin adımlarla yarı finallere giden Aydın erkek basketbol takımı Antrenörü Mehmet Kırmacı zorlu maçlar oynadıklarını ancak Aydın takımının tecrübeli ve başarılı olması nedeniyle oynadıkları tüm müsabakalardan galip gelmeyi başardıklarını belirtti.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu Aydın’ı temsilen ANALİG basketbol çeyrek final müsabakalarına katılıp namağlup yarı finale çıkmayı başaran Aydın karma erkek basketbol takımı ile antrenörlerini tebrik etti ve Afyonkarahisar’da düzenlenecek olan yarı final müsabakalarında başarılar diledi. (SPOR SERVİSİ) 
Son Eklenen Haberler