Posacı, Mersin'i sert sözlerle eleştirdi

20 Mayıs 2020, Çarşamba 20:32

     


AK Parti Aydın Milletvekili Rıza Posacı, CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'i sert sözlerle eleştirdi. Mersin'in CHP kitlesini temsil etmeyi hak etmediği belirten Posacı, "Mersin'in konuşması mahalle çocuğunda yoktur. Her şeye kafa atıp topa giriyor" dedi.

tvDEN'de katıldığı Emin Aydın'la Baş Başa programında CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin'i sert sözlerle eleştiren Posacı, "İlçe başkanı her topa giriyor, her şeye kafa atıyor. Ben onun babasını da amcasını da tanıyorum. Onlar böyle değildi ama o kime çekmiş bilmiyorum. CHP Efeler İlçe Başkanı Polat Bora Mersin’in ağzındakiler mahalle çocuğunda yoktur. Biz ‘Sayın başkanımız’ diyoruz, o ‘Efendi’ diyor. Efendi, bey, ağa sözlerini Mustafa Kemal Atatürk kaldırdı. 'Atatürkçüyüm' diyor ama Atatürk'ün aldığı kararlardan bile haberi yok. CHP kitlesini böyle bir insan temsil etmemeli” diye konuştu.

Mersin'i kasteden Posacı, "İncir üreticileri için bu sezon çalışmalar yaptık. TMO'nun incir alımını sağladık, yoksa o kadar incir üreticinin elinde kalıyordu. Ama tepesi delikler incirden ne anlar? Onlar barda, kafede hayatlarını geçiriyorlar" dedi. (DUYGU DİLEK)


HABER VİDEOLARI


 
Son Eklenen Haberler