Milletvekili Erim, sakin şehri hareketlendirmeye kararlı

14 Ocak 2020, Salı 16:32

     


AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, sakin şehir unvanına sahip Yenipazar’da motor sporları ile çeşitli aktivitelerin yapılacağı 90 dönümlük alanda inceleme yaptı.

Kendisi de otomobil yarışçısı olan AK Parti Aydın Milletvekili Bekir Kuvvet Erim, Türkiye Motosiklet Federasyonu İdari Asbaşkanı Mahmut Nedim Akülke ile Yenipazar’da yapılacak olan yarış pisti alanında incelemelerde bulundu. AK Parti Yenipazar İlçe Başkanı Mehmet Sümer, Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden ve Yenipazar Enduro Motocross Kulübü yöneticileri de incelemelerde yer aldı.

Enduro Motocross sahası, poligon atışı alanı ve çeşitli aktviteler için kullanılacak olan 90 dönüm ormanlık alandaki ön hazırlıkları yakından takip eden AK Parti Aydın Milletvekili Erim, alanda sınır çalışmalarının başladığını belirtti. Erim, bu çalışmanın tamamlanması ile önce ilçenin daha sonra Aydın ekonomisine büyük katkı sunacağını ifade etti.

Yenipazar Belediye Başkanı Yüsran Erden, çalışmalar için kendisinin ve ekibinin gerekli desteği sağlayacaklarını belirtti. (SERKAN SARAÇOĞLU)  
Son Eklenen Haberler