"Gönül Seferberliği"nin adresi Kuyucak'tı

12 Ağustos 2020, Çarşamba 18:36

     


AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Rıza Posacı ve İl Başkanı Ömer Özmen, “Gönül Seferberliği” kapsamında Kuyucak İlçe Başkanlığı Teşkilatı ve Kuyucak ilçe merkeziyle mahallelerini ziyaret etti.

Gönül Seferberliği kapsamında ziyaretlere AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Rıza Posacı ve İl Başkanı Ömer Özmen Kuyucak Belediye Başkanı Metin Ertürk, İlçe Başkanı Ali Güçlü, Kuyucak İlçe Teşkilatı, Belediye meclis üyeleri ve partili vatandaşlar katılım sağladı. Kuyucak İlçe Başkanlığı teşkilatı ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret eden milletvekilleri ve İl Başkanı Özmen, yapılan çalışmaları partili vatandaşlar ile paylaştılar.

MUHTARLARIN TALEP VE SORUNLARI DİNLENDİ

AK Parti Aydın Milletvekilleri Mustafa Savaş, Bekir Kuvvet Erim, Metin Yavuz, Rıza Posacı ve İl Başkanı Ömer Özmen, “gönül seferberliği” kapsamında, Kuyucak AK Parti İlçe Teşkilatı, Kuyucak Belediyesi, Kuyucak Belediyesi Millet Kıraathanesi Osmanlı Çeşmesi ve Kuyucak Belediyesi Gençlik Merkezi Sosyal Tesisleri ziyaretinin ardından, Pamukören Yayla Restoran’da mahalle muhtarları ile bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

Gönül Seferberliği ziyaretleri kapsamında Milletvekilleri ve İl Başkanı Özmen, Horsunlu Mahallesi ve Yamalak Mahallesi’nde Vatandaşları ziyaret ederek sohbet ettiler.

ERTÜRK: EN HIZLI BÜYÜYEN ÜLKELERDEN OLACAĞIZ

Kuyucak Belediye Başkanı Ertürk, Belediye hizmet binasında gerçekleştirdiği konuşmada, pandemi sürecinde yapılan çalışmalardan bahsederek, “Pandemi döneminde, ülkemizdeki sağlık teşkilatının ne kadar sağlam olduğunu görmüş olduk. Bizzat kendim Kuyucak’ta 65 yaş üstü vatandaşlarımızı tek tek arayarak ihtiyaçlarını sordum. Belediyemiz ve Kaymakamlık Vefa Sosyal Destek Grubu ile birlikte güzel bir çalışma ortaya çıkardık. Belediyemizce gerekli önlemler alındı.Bütün pazarlarımızda haftanın 7 günü belediyemizce üretilen maskelerden dağıtılarak pazar giriş ve çıkışlarında dezenfektan ikramı yapıldı. Pazaryerlerimiz, ilçemizdeki kamu ve özel kuruluşlar, işletmeleri tüm yerlerde dezenfekte çalışmalarımız yapıldı. Ben inanıyorum ki Pandemi sürecinden sonra dünyada en hızlı büyüyen ülkelerden birisi olacağız” dedi.

"KUYUCAK MÜKEMMEL HALE GELDİ"

Kuyucak’ta her alandaki çalışmaların düzenli ve güzel bir şekilde devam ettiğini belirten Ertürk, “Vatandaşlarımıza vadettiğimiz bütün eserlerimizi yerine getirdik. Devlet yatırımları, bakanlıklarımızın destekleri ve belediyemizin yatırımları ile birlikte Kuyucak, bugünkü mükemmel bir şehircilik anlayışıyla donatılmış hale geldi.2019 Mart ayından itibaren de hazırlamış olduğumuz projelerimizi ilgili bakanlıklara ilettik. Çalışmalarımız devam ediyor.İnşallah önümüzdeki günlerde de bu projelerimiz birer birer gerçekleşmeye devam edecek.Davamıza destek vermek için birlik ve beraberlik içinde her alanda zor günleri aşacağımıza inanıyorum.Ülkemizi bugünlere getiren dik duruşlu Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a her zaman teşekkür ediyoruz" dedi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler