Tarım Bakanı Fakıbaba, Aydın'a geliyor

2 Kasım 2017, Perşembe 15:02

     


Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, hafta sonunu Aydın’da geçirecek.

Bakan Fakıbaba, Aydın ziyareti çerçevesindeki ilk olarak Cumartesi günü saat 10:15’te Germencik Tariş İncir İşletmesi’ni, akabinde 11.00’da Erbeyli İncir Araştırma Enstitüsü’nü ziyaret edecek. 12.00’da Koçarlı’da Keçicik Süt End. ve Gıda San. Tic. A.Ş. açılışına katılacak olan Bakan Fakıbaba, 12.50’da Adnan Menderes’in Mahallesi Çakırbeyli’yi ziyaret edecek, ardından 14.45’te AK Parti İl Başkanlığı’na gelerek partilileriyle buluşacak. 15.45’te Efeler’de Genç Çiftçi Projesi Kontrollü Örtü altı Sebze Yetiştiriciliği Tesisi’ni gezecek olan Bakan Fakıbaba, Efeler programının ardından 17.15’te Nazilli’ye geçerek Nazilli Pamuk Araştırma Enstitüsü'nü ziyaret edecek, 20.30‘da da Efeler’de Kurum Personeli ile Tanışma Kokteyli’ne katılacak.

ÇİNE’DE SEKTÖR TOPLANTISINA KATILACAK

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ziyaretlerini Pazar günü 08:15’te Söke TAYEM’le sürdürecek. Fakıbaba, 09.00’da Söke’de SerOliva Zeytinyağı İşletmesini, 10.00’da Germencik’teki Trion Tarımsal Faaliyetler A.Ş.’yi ziyaret edecek. Daha sonra 11.00’da İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü’ne gelecek olan Bakan Fakıbaba’nın Aydın temasları, saat 12.10’da Çine’de düzenlenecek Sektör Toplantısı ile sona erecek.

AYDIN’A DAVET ETMİŞLERDİ

Efeler Ziraat Odası Başkanı Rıza Posacı, geçtiğimiz Eylül ayında AK Parti Aydın milletvekilleri ve kentteki diğer ziraat odası başkanlarıyla birlikte, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba’yı Ankara’da ziyaret ederek, Aydın’da davet etmişti. (HAKAN AKIN) 
Son Eklenen Haberler