Başkan Özer'in mutluluğuna başkanlar ortak oldu

27 Temmuz 2020, Pazartesi 18:23

     


Sultanhisar’ın Salavatlı Belde Belediyesi’nin son başkanı Hüseyin Özer’in oğlu İbrahim Özer ile Esin Dikici’nin nişan yüzüklerini, AK Parti ve MHP İl başkanları taktı.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

MHP Sultanhisar Belediye Meclis Üyeliği ve Salavatlı Belde Belediyesi Başkanlığı görevlerinde bulunan Hüseyin Özer ve Sebile Özer çiftinin oğulları İbrahim Özer ile Sultanhisarlı merhum fırıncı Emin ve Nalan Dikici çiftinin kızları Esin Dikici, evlilik yolunda ilk adımı attı.

Genç çift için Sultanhisar 100. Yıl Atatürk Parkı’nda nişan merasimi tertiplendi. Trakya Üniversitesi Gümrük İşletme Mezunu olan Esin ile Özer Ticaret ortağı İbrahim için düzenlenen nişan merasimine, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık ile MHP Sultanhisar İlçe Başkanı Tolga Burhaniye, AK Parti Aydın İl Başkanı Ömer Özmen ile AK Parti Sultanhisar İlçe Başkanı Yüksel Yılmazoğlu, Özer ve Dikici ailelerinin akrabaları ile genç çiftin arkadaşları katıldı.

Esin ve İbrahim çiftinin nişan yüzüklerini MHP Aydın İl Başkanı Alıcık ile AK Parti Aydın İl Başkanı Özmen birlikte taktı. Başkanlar genç çifte mutluluk dileklerini iletti. Genç çift ile birlikte davetliler, müzik eşliğinde eğlendi. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler