Efeler’de çocuklar tiyatroya doyacak

15 Ocak 2021, Cuma 17:05

     


Efeler Belediye Başkanı Mehmet Fatih Atay, pandemi döneminde çocukların hayatını online tiyatro yayınları ile renklendirmeye devam ediyor. Efeler Belediyesi’nin internet televizyonu Efeler TV’den geçtiğimiz hafta sonu 4 gösterim halinde yayınlanan çocuk oyunları 7 bin kişi tarafından izlendi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Efeler Belediyesi tarafından hazırlanan oyunları izleyen vatandaşlar, pandemi döneminde evlerinden çıkamayan çocukları bu tür etkinliklerle buluşturan Başkan Atay’a teşekkür ederek, yaptıkları sosyal medya paylaşımları ile tiyatro gösterimlerinin devamının gelmesini talep etti. Efeler Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü ekibi, vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği tiyatroların devamı için harekete geçti. Yeni oyunlar belirlenen tarihlerde periyodik olarak yayınlanmaya devam edecek.

Barış Can Çelik’in Yönettiği Mavi Şehir adlı çocuk oyunu 16 Ocak cumartesi günü 13.00 ve 16.00 saatlerinde, Metodi Bejanski’nin yazdığı, Ayten Huzur Öğütçü’nün Türkçe’ye çevirip yönettiği Tembel Bal Arısı adlı çocuk oyunu ise 17 Ocak Pazar günü 13.00 ve 16.00 saatlerinde, Efeler Belediyesi’nin internet televizyonu Efeler TV’nin facebook ve youtube hesaplarından izleyici ile buluşacağı açıklandı. (HABER MERKEZİ) 
Son Eklenen Haberler