Aydın’da sağlık çalışanları için moral kampı

24 Ekim 2020, Cumartesi 12:04

     


Aydın'da yeni tip koronavirüs (Kovid-19) sürecinde görev yapan sağlık çalışanları için kamp düzenlenecek.

Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamada, sağlık çalışanları için yarın ve pazar günü Kuşadası Davutlar Mahallesi'ndeki Efeler Gençlik Kampı'nda gerçekleştirilecek kampın "Sağlık çalışanı anne-kız", "Sağlık çalışanı baba-oğul" ve "sağlık çalışanlarının çocukları" olarak üç farklı şekilde yapılacağı belirtildi.

Kamplara katılanlar el sanatları, voleybol, ok atma, masa tenisi, badminton, deniz, yüzme, müzik ve gençlik faaliyetleri gerçekleştirecek.Açıklamada görüşlerine yer verilen Aydın Gençlik ve Spor İl Müdürü Cenap Fillikçioğlu, pandemi süresince ailelerinden ve sevdiklerinden fedakarlık eden sağlık çalışanlarına minnettar olduklarını kaydetti.

Sağlık çalışanlarının hakkının ödenemeyeceğini belirten Fillikçioğlu, şunları kaydetti:

"Fakat bizler Kovid-19 ile mücadelenin en ön safında mücadele veren sağlık çalışanlarını biraz olsun rahatlatmak, aileleri ile birlikte vakit geçirmelerini sağlamak amacıyla kampta, sağlık çalışanlarının moral ve motivasyon düzeyini yükseltmeyi hedefliyoruz. Çocukların da aileleriyle geçirdikleri zamanın daha etkin ve verimli olmasını arzu ediyoruz." (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler