Başkan Kaya taksici esnafını sevindirdi

24 Şubat 2020, Pazartesi 17:43

     


İncirliova Belediye Başkanı Aytekin Kaya bir soruna daha çözüm buldu. Kendisine iletilen sorunlara duyarsız kalmayan ve hızlı bir şekilde çözüme kavuşturan Başkan Kaya, yaptığı çalışmayla bu kez taksici esnafını sevindirdi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Aydın'ın İncirliova ilçesinde taksiciler uzun yıllardır durakları olmadan hizmet veriyorlardı. Sorunlarını Başkan Kaya'ya ileten taksiciler, İncirliova Belediyesi ekiplerince Cumhuriyet Meydanı'nın Aydın İzmir Karayolunun çıkış kısmına taksi durağı konulmasıyla yıllardır istedikleri duraklarına kavuştular.

"SORUNUMUZU ÇÖZDÜ"

Uzun zamandır sıkıntı yaşadıklarını söyleyen Taksici Turgay Kocabay, "Yıllardır yağmurda yaşta bekleyecek bir durağımız olmadan çalıştık. Bu zamana kadar hiçbir belediye başkanı bu durağı yapmadı. Aytekin Başkanımızdan Allah razı olsun, talebimizi yerine getirdi, sorunumuzu çözdü. Taksici arkadaşlarım adına başkanımıza çok teşekkür ediyorum." diye konuştu.

"HAYIRLI OLSUN"

Durağın taksici esnafına hayırlı olmasını dileyen Başkan Kaya; "Şoför esnafımız yağmur çamur, gece gündüz demeden İncirliova halkına hizmet veriyor. Taksicilerin bir durak merkezlerinin, bekleme yerlerinin olmaması İncirliova için büyük bir eksikti. Durakları şoför kardeşlerimize hayırlı olsun. İncirliova halkının menfaatine olacak her türlü çalışmayı yapmaya, sorunlara çözüm bulmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Başkan Kaya'ya taksi durağını ziyareti sırasında Başkan Yardımcısı Mehmet Güler ile Meclis Üyesi Murat Şayık eşlik etti. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler