İYİ Parti'den Hüseyin dedeyi sevindiren hediye

23 Kasım 2020, Pazartesi 17:44

     


İYİ Parti Çine İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu Üyeleri Semra Eroğlu ve Durmuş Kural, 66 yaşındaki Hüseyin Serin'e yatak hediye etti. Hüseyin Serin, sağlığını düşünen İYİ Parti temsilcilerine teşekkür etti.

 

İYİ Partili Çine Belediye Meclis Üyesi Semra Eroğlu ve İYİ Parti Çine Basın Sözcüsü Durmuş Kural'ın Çine'de yaşayan 66 yaşındaki Hüseyin Serin'e yatak hediye etti. Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle hastanede tedavi altında bulunan ve tedavisine evde devam edilen Hüseyin Serin, sağlığı için düşünülerek kendisine hediye edilen yataktan ötürü parti temsilcilerine teşekkür etti. Ayrıca İYİ Parti Aydın İl Başkanı Süleyman Demirci, İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt, İYİ Partili Çine Belediye Meclis Üyesi Semra Eroğlu, İYİ Parti Çine Basın Sözcüsü Durmuş Kural, ilçe yönetimi ve gençlik kolları Serin ailesini ziyaret etti.

 

İYİ Parti Çine İlçe Başkanı Erkan Bozkurt, 47 gündür hastanede tedavi gören Hüseyin amcamızın taburcu haberini büyük bir sevinç ile karşıladık. Aileyi ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulunduk. Allah tüm hastalara şifa nasip eylesin. Bu günlerde sağlığımıza daha çok dikkat etmeliyiz. Sağlık ihmale gelmez, sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına dikkat edelim. İYİ Parti olarak ilçe halkımızın yanında olmaya devam edeceğiz" dedi. (OSMAN YURTTAŞ) 
Son Eklenen Haberler