Aydınlıları doğal şalgam suyuyla tanıştıracaklar

23 Mart 2018, Cuma 14:57

     


Kilikya Markası ile Adana'nın damak tadı şalgam, Aydınlılarla buluşturuldu. Efeler Cumhuriyet Mahallesi, Vali Konağı Bulvarı üzerinde törenle hizmete açılan Kilikya Aydın Bayi hem perakende hem de toptan olarak Aydın’ın 17 ilçesine hitap edecek.

 

Aydınlıları organik şalgam sularıyla tanıştırmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Kilikya Ticaret Satış Müdürü Abdullah Benli, “Ürünümüz Adana şalgamından üretiliyor. Dünyaca ünlü olan Adana şalgamını, Ege Bölgesi'ne de yaygınlaştırarak tanıtmış olacağız. Son teknoloji ile özel üretim olarak yapılmaktadır. Bilindiği üzere şalgamın birçok faydası bulunuyor. Şubelerimizde şalgam suyunun yanı sıra balsamik sirke, enka sirkesi ve limonata gibi ürünlerimiz de mevcut. Başta Kuşadası olmak üzere, diğer ilçelere de alt bayilerimizi açacağız. Fiyatlarımız toptan fiyat olduğu için piyasaya göre çok uygun. Kalite anlamında da Türkiye’de tek organik şalgam üreticisi olan firmayız. Aydınlıların bu tadı seveceğini düşünüyoruz” dedi.

 

AÇILIŞA KATILANLARA ŞALGAM SUYU İKRAM EDİLDİ

Yapılan duanın ardından Kilikya Aydın bayi açıldı. Açılışı katılanlara lokma, şalgam suyu ve çeşitli ikramlarda bulunuldu. Kilikya Şalgam açılış kurdelesini, Kilikya Ticaret İzmir Bölge Yöneticisi Reşat Özen, Kilikya Ticaret Ege Bölge Müdürü Özgür Eşiyok ile Kilikya Genel Müdürü Levent Suat Cerit birlikte kesti. (HAKAN AKIN) 
Son Eklenen Haberler