Vali Köşger’e anlamlı ziyaret

13 Ocak 2021, Çarşamba 16:22

     


Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, beraberindeki heyet ile birlikte, Aydın önceki dönem ve mevcut İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

"FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ"

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, AK Parti Aydın Milletvekili ve MKYK Üyesi Metin Yavuz, Söke Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Nejat Sağel, İzmir Ticaret Borsası Meclis Başkanı Barış Kocagöz, Söke Ziraat Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Tanyeri, Ulusal Pamuk Konseyi Başkanı Bertan Balçık ve İzmir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Bülent Uçak ile birlikte İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret etti.

Gerçekleşen ziyarette, Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin faaliyet aşamaları ve bölgeye kazanımları hakkında bilgi verilerek destek talebinde bulunuldu. Karşılıklı istişarenin yapıldığı ziyarette ortak fayda sağlayacak çalışmalar üzerine konuşuldu.

Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş.’nin çalışmaları noktasında güç birliğinin önemli olduğunu dile getiren Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, ”Bölge ekonomisini kalkındıracak olan Büyük Menderes Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş için İzmir Valimiz Sayın Yavuz Selim Köşger’i makamında ziyaret ederek mevcut faaliyetler hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Bizim açımızdan verimli bir ziyaret oldu” dedi. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler