Savaş, Ortaklar Fen Lisesini ziyaret etti

5 Mart 2021, Cuma 21:16

     


AK Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Ortaklar Mahallesi'nde bulunan Ortaklar Fen Lisesini ziyaret etti.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Ak Parti Aydın Milletvekili ve TBMM Kit Komisyonu Başkanı Mustafa Savaş, Ortaklar Mahallesi'nde bulunan Ortaklar Fen Lisesine ziyarette bulundu. Savaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı," İlimizde bulunan önemli proje okullarından biri olan Ortaklar Fen Lisesini ziyaret ettik. Bu vesileyle okulumuz bünyesinde bulunan mevcut pansiyonun yerine 200 yataklı yeni pansiyon yapım ihalesinin önümüzdeki ay yapılarak inşaatına en kısa süre içinde başlanacağı müjdesini paylaştık.

Teori ve uygulamayı bir arada öğrenme imkanı sunan okullarımızda, evlatlarımız aldığı nitelikli eğitimlerle, geleceklerini daha etkin ve verimli tasarlayacaklardır. Ayrıca, Aydın’ımıza 2021 ve 2022 yılları eğitim yatırımları kapsamında; anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise olacak şekilde 22 yeni okul yapımı için 352 Milyon TL ödenek ayrılmıştır. Eğitim en temel önceliğimiz. Bunun için her dönem en büyük kaynağı eğitime ayırmaya devam ediyoruz. (HABER MERKEZİ)  
Son Eklenen Haberler