Başkan Çondur: Önlemlere uyalım

26 Mart 2020, Perşembe 12:27

     


Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, dünya genelinde bir çok ülkede görülen, Dünya Sağlık Örgütü tarafından pandemi ilan edilen Koronavirüs (Covid-19) için insanların panik halinde olmamalarını, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan tedbirlerin herkes tarafından uygulanması gerektiğini ifade etti.

Aydın Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Fevzi Çondur, hükümetin salgının yayılmasını önlemek amacıyla gereken tüm tedbirleri aldığını ifade etti.

Devletin aldığı ekonomik tedbirleri de değinen Başkan Çondur, Ekonomimizin bu durumdan en az oranda etkilenmesi için hükümetimizin açıkladığı destek paketi önem arz ediyor. Yaşanan küresel kriz sürecinde tüm iş dünyasının el ele vererek, birlikte bu süreci en az zarar ile kısa sürede aşacağımıza inanıyorum. Aydın Ticaret Borsası olarak üyelerimizin sorunlarını ve çözüm yollarını Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğine aktarıyoruz. Umarım ülkemiz en kısa sürede en az zararla, normal hayatına döner” ifadelerini kullandı.

Ayrıca:, Borsa üyelerinin kendilerine sterilize etmeleri konusunda uyarı yapılırken, borsadaki işlemlerini telefon ve diğer dijital ortamlardan yapabileceklerini ifade edildi. (HABER MERKEZİ) 

EN ÇOK OKUNAN HABERLER
KORONAVİRÜS HAKKINDA DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR
"SOKAĞA ÇIKAN HERKESİN ATEŞİ ÖLÇÜLMELİ"
KORONAVİRÜSTE SON DURUM
İÇİŞLERİ BAKANLIĞI'NDAN EK GENELGE
KORONAVİRÜS ÖNLEMLERİNİ AÇIKLADI 
Son Eklenen Haberler