AYESOB ve Şekerbank arasında "Kapımız Esnafa Açık" protokolü imzalandı

21 Şubat 2020, Cuma 13:29

     


Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AYESOB) ile "Anadolu Bankacılığı" misyonu doğrultusunda üretimi destekleyen Şekerbank arasında "Kapımız Esnafa Açık" protokolü imzalandı.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Şekerban Aydın Şubesi’ni kapsayacak protokol, Şekerbank Ege Bölge Müdürü Adnan Özbek ve Şekerbank Aydın Şube Müdürü Rüstem Şahin ile Aydın Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Selahittin Çetindoğan arasında Aydın Esnaf Odaları Birliğin’de düzenlenen bir törenle imzalandı.

ESNAFA 3 AY ÖDEMESİZ, 3 AYDA BİR TAKSİT ÖDEMELİ VADE AVANTAJI

"Kapımız Esnafa Açık" protokolü ile odaya kayıtlı olan esnafın, aylık eşit taksit ödemeli, 3 ay ödemesiz veya 3 ayda bir taksit ödemeli ve 36 aya varan vade seçenekleriyle finansman ihtiyaçları karşılanıyor. Ayrıca, protokol kapsamında odaya kayıtlı olan esnafın maliyetlerini rahat yönetebilmeleri için farklı ücretler ödemeden kullanabilecekleri komisyonsuz sabit ücretli "Fiks Pos" ürünü de sunuluyor. "Kapımız Esnafa Açık" platformu ile esnafın iş hacının artması ve böylece kapılarının hep "açık" kalması, üretimin ve beraberinde ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlanması hedefleniyor.

"Kapımız Esnafa Açık" protokolünün imza töreninde açıklama yapan Şekerbank Ege Bölge Müdürü Adana Özbek, "Projenin mahallemizi mahalle yapan esnafımız için el ele verelim kapıları hep açık kalsın mesajı ile başladığını belirtti. Kampanyaları kapsamında tüketicileri mahalle esnafından alışveriş yapmaya yönlendirdiklerini ve bu alandaki çalışmalarının devam ettiğini belirten Özbek, "Açık" platformu ile esnafın işlerini kolaylaştıracak ve onların rekabet gücünü arttıracak yeni ürünler sunduklarını kaydetti.

AYESOB Başkanı Selahittin Çetindoğan, "Esnaf ve Sanatkarı destekleyecek olan her projenin altına imza atarız bunu her defasında dile getiriyoruz. Başlatılan "Açık" projesinde esnafımızın kalkınabilmesi için güzel bir adım olabilir. Yaptığımız ve yapacak olduğumuz her proje, bütün çabalarımız küçük esnafı daha ileriye taşıyabilmek için. Umuyorum ki her daim sizlere esnaf ve sanatkarlarımızla ilgili dahada güzel haberler veririz" ifadelerini kullandı. (OLCAY POLAT)  
Son Eklenen Haberler