Kaymakam Erdoğan’dan başarılı sporculara destek

11 Mart 2022, Cuma 12:25

     


Çine Kaymakamı Turan Erdoğan, Aydın'da düzenlenen Okullararası Futsal Turnuvasında il 1.si olan ve Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanan Feride Raşit Kalkan Ortaokulu öğrencilerini konuk etti. Eğitim ve spora destek olduklarını belirten Kaymakam Erdoğan, başarılı sporculara hediyeler takdim etti.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Çine ilçe Kaymakamı Turan Erdoğan, Aydın'da düzenlenen Okullararası Futsal Turnuvasında il 1.si olan Feride Raşit Kalkan Ortaokulu öğrencilerini, ilçe Milli Eğitim Müdürü Sadık Yavuzkan, Okul Müdürü Feridun Özdemir ve Beden Eğitimi Öğretmeni Fatih Yıldırım ile birlikte makamında ağırladı.

“TÜRKİYE ŞAMPİYONASINDA DA BAŞARILARINIZI BEKLİYORUZ”

Minik sporcuları tebrik eden Kaymakam Erdoğan, uyarılarda da bulundu. Yetkileri çerçevesinde spora ve eğitime destek olduklarını belirten Kaymakam Turan Erdoğan, “Aydın'ımızı ve Çine'mizi Türkiye şampiyonasında temsil edecek futsal takımınızın her zaman yanında ve desteksiyiz. Türkiye şampiyonasında da başarılarınızın devamını beklediğimizi belirtmek isterim. Ancak, başarının sıkı çalışma ve disiplinden geçtiğini söylemek isterim” dedi.

Kaymakam Turan Erdoğan, başarılarından dolayı tebrik ederek öğrencilere hediyelerini takdim etti. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler