Ufuk GEZEROĞLU
Futbol Menejeri

Veda zamanı

19 Ağustos 2014, Salı

     

Sevgili Denge okurları;

Uzun süredir Aydınımızın sporunun sorunlarını, güzelliklerini sizlerle paylaşmaya çalıştım. Artık bundan sonra, yeni görevim gereği sizlerle yazılarımla beraber olamayacağım. Artık gidiyorum. Gazetemden anılar ve okurlarım kal diyor, ama ben gidiyorum. Gazetemde yazılarıma devam etmek Aydınımızın Aydınspor 1923 Takımı’na faydalı olmamaksa, ben gidiyorum ve gazeteme Allah’a ısmarladık diyorum. Yeni görevimi sürdürürken, yazı yazmam doğru olmayacağı için böyle bir karar almak zorunda kaldım.

Ve gelelim son yazıma; Aydın’da bir süredir gazetede yazdığım köşemde doğru ve güzel şeyler yapanları takdir ederken, yanlış yapan ve Aydınımıza yakışmayan icraatlar yapanları da eleştirdim.

Kırılanlar oldu. Bundan sonra ben de Aydınspor 1923 Kulübü’nde Sportif Direktör olarak görev yapacağım. Ben de hata yaparsam beni de eleştireceksiniz. Ben Aydınspor 1923’e faydalı olmak için elimden geldiği kadar faydalı olacağım. Özellikle 1 yılda idari ve mali açıdan çok kötü duruma düşen kulübü her babayiğit alamazdı. Bu kötü tabloya rağmen cesaret gösterip başkan olan Özgür Keskin ve yöneticileri tüm Aydınlılar’ın takdir etmesi gerekiyor. Doğru işler yaptıkça Aydınımız’dan destek görecektir. Daha önceleri Aydınspor 1923’e yardımcı olunmuyor diyenler önce kulübü idari ve mali açıdan iyi yönetselerdi Aydınımız’ın büyükleri yardımcı olurdu. Artık tüm Aydınlı sporseverlerin cesaretle başkanlığı üstlenen Sayın Özgür Keskin’e yardımcı olmaları gerekmektedir.