Ahmet EREN

Didim Belediyespor'a sahip çıkmalıyız..

26 Kasım 2014, Çarşamba

     

Didim Belediyespor, kendi yağı ile kavrulmaya devam ediyor.

Yeni bir ekip ile 2014-2015 sezonuna merhaba diyen Didim Belediyespor, teknik adam Ayhan Yıldız ve yardımcıları ile birlikte yeni transferlerle yola çıktı.

Didim esnafı duyarsız, Didim'in sporsever halkı duyarsız.

Mavi-Beyazlılar, bir avuç Didim Belediyespor'u sevenler ile sessiz sedasız şampiyonluk yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Başkan Bedri Altıntaş ve arkadaşları, takımın genç ve dinamik futbolcularının karakterleri ile özverileri bir başka alkışlanacak konu.

Yağ var,

Tuz var,

Şeker var,

Helvayı pişirecek aşçı da var,

Ama bir tek eksik olan ateş yok...

Bu ateş Didim'in zenginleri, işadamları ve esnafı ile birlikte sporseverlerin takımını biraz olsun sevmesidir.

Ligde milyarlar akıtan kulüpler bugün sıralamada Didim Belediyespor'un altında bulunurken, Didim Belediyespor ise büyük bir başarıya imza atması an meselesidir.

Maddi ve manevi destek ile bir üst lige, yani profesyonel 3.lige çıkmak için ayağa gelen bu kısmeti geri çevirmez inşallah...

Sayın Didim Kaymakamımız İskender Yönden'in spora bakışını biliyoruz. Lütfen Belediye Başkanımız ile birlikte maddi imkanları zorlayın.

Didim Belediyespor, turizm de güneşi de artık şampiyonluğu yaşayarak adını tüm dünyaya bedavaya duyursun.

Bu güzel ve mücadeli günlerin ardından gelen ilgisizlik ile yarınlarda Didim Belediyespor camiası bugünleri aramasın.

Sözlerimin sonunda Mavi-Şimşekler Taraftar Grubuna teşekkürlerimi sunmayı unutmamalıyım. Her maçta takımlarını yürekten destekleyen Mavi-Şimşekler Taraftar Grubu'nu tüm gençlerimiz örnek alsın.. Didim'e en uzak deplasman olan Çanakkale'nin Biga ilçesinde bile 4 kişide olsa Didim Belediyespor takımını yalnız bırakmadılar. Desteklerini 90 dakika boyunca yüreklerinden vererek, karşılaşma sonunda 3 puan sevincini futbolcularla hep birlikte paylaştılar. Bu Amatör ruhu tüm ilçeye yaymalı ve Didim Belediyespor'a sahip çıkmalıyız.