Aydın Polis Teşkilatı'ndan Kızılaya kan desteği

3 Aralık 2021, Cuma 17:33

     


Aydın İl Emniyet Müdürlüğü Teşkilatı, pandemi nedeniyle azalan kan stoklarına destek amaçlı kan bağışında bulundu. İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, “Polis Teşkilatı olarak vatanımızın ve milletimizin emrindeyiz” dedi.

(FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN)

Kovid-19 pandemisi sonrası Kızılay Aydın Şubesi’nin kan stoklarındaki azalma nedeniyle emniyet personeli, Polis Evi’nde düzenlenen kan bağışı kampanyasına yoğun ilgi gösterdi.

Kan bağışı kampanyası öncesi bir açıklamada bulunan İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici, “Yaşadığımız bu pandemi süreci, gerçekten zor bir süreç. Bu noktada birbirimize destek olma zamanı. Kızılay’daki kan stoklarında azalma olduğu Bölge Müdürümüz tarafından iletilince, buna duyarsız kalmak istemedik. Emniyet mensubu arkadaşlarımız kan ihtiyacı olduğunda her zaman kan bağışında bulunur. Kanımızla, canımızla vatanımızın emrindeyiz. Arkadaşlarımız tarafından gördüğünüz üzere çok ciddi bir destek var. Kan stoklarımızı tamamlamak adına 2 gün boyunca destek olacağız. Ben buradan çağrıda bulunuyorum, imkanı olan, sağlığı yerinde olan herkes Kızılay’a kan bağışında bulunarak bu zor süreçte büyük destek olacaktır. İnşallah bur zor günleri birbirimize destek olarak atlatacağımıza inanıyorum” diye konuştu.

Daha sonra başlayan kan bağışında, Aydın İl Emniyet Müdürlüğü'nün çeşitli birimlerinde görevli çok sayıda emniyet personeli bağışta bulundu. (ERDAL AYDIN) 
Son Eklenen Haberler